Майже 7 років тому ми організували свою невелику It-компанію, яка робила складні, нестандартні та унікальні інтернет-ресурси. Ми розвивалися в цьому напрямі, але ми думали про власний продукт, про щось індивідуальне та корисне для більшості людей.

Через деякий час ми вирішили створити власний інтернет-магазин. У цей момент ми зрозуміли, що є величезна кількість людей, які хочуть свій інтернет-магазин, але при цьому не мають технічних знань і навичок, щоб його створити і потім просувати. Ми розуміли, що всі бізнес-процеси мають велике значення для інтернет-бізнесу. Запустивши свій інтернет-магазин і отримавши велику кількість відгуків від наших клієнтів, ми почали створювати monster webby.  

Monster Webby – Конструктор сайтів, готове рішення інтернет-магазину, сайту, блогу з усіма необхідними інструментами. MW допомагає 1 000 000 підприємцям розпочати свій бізнес в інтернеті та якісного його розвинути. Monster Webby - швидке та доступне рішення для будь-якої людини створити свій сайт.

Електронна торгівля розвивається з кожним роком набуваючи різних форм та методів - це дивовижний час коли monster webby буде в центрі даної галузі.