Новый формат изображений WebP

Дотримуємося сучасних вимог Google до інтернет-магазину Технологія WebP дозволяє значно зменшити розмір (вага) зображення, при цьому зберегти його оригінальну якість, завдяки чому завантаження сайту відбувається швидше. За підтримки цієї технології Google віддає перевагу саме такому інтернет-магазину, що є перевагою перед конкурентами.

Monster Webby підтримує технологію WebP та дозволяє завантажувати зображення у звичному форматі з подальшою автоматичною конвертацією у WebP.

Використовуємо AR технологію

Тривимірна графіка та AR (доповнена реальність) Якою б якісною була фотографія, часом її просто не вистачає для передачі всіх особливостей товару. Дайте клієнту можливість переглянути свій товар з усіх боків прямо у себе вдома, в офісі та на вулиці! Технологія дозволяє візуалізувати 3D-об'єкт у реальному часі та у поточному просторі.

Формат Mobile Only

Інтернет-магазин та його система керування повністю адаптивна для мобільних пристроїв. Керуйте бізнесом через смартфон.

Візуальне керування та редагування категорій

Багаторівневу структуру категорії можна створювати шляхом перетягування категорії. До категорій можна прив'язувати багато текстових сторінок. Завантажувати основний та проміжний банери

Велика кількість інтеграцій

Інтеграція з Rozetka, Prom, Нова Пошта, ПриватБанк, Liqpay, WayForPay, а також з багатьма іншими маркетплейсами та сервісами.

Список товарів

Передбачено масове управління товарами, призначення статусів, швидкий пошук за внутрішнім, зовнішнім кодом та назвою товару.

Карточка товару

Просте та зручне управління всіма необхідними даними товару.
Передбачено:
- створення багаточисленних варіацій товару,
- прив'язка до будь-якої кількості категорій,
- виставлення статусів,
- стан попереднього замовлення,
- вносити дані для торгових платформ,
- керувати характеристиками,
- вносити ключові слова для пошуку всередині інтернет-магазину,
- задавати значення фільтрів,
- СЕО дані
- зовнішній код товару та внутрішній штрих-код товару
- мультивалютність
- призначення одиниць вимірювання та визначення кількості штук в упаковці
- призначення головної фотографії товару

Відгуки

Користувачі інтернет-магазину можуть залишати відгуки про будь-який товар і призначати йому рейтинг від 1 до 5. Система Monster Webby дозволяє модерувати всі відгуки та передавати їх пошуковій системі google через структурні дані.

Замовлення

Таблиця замовлень дозволяє шукати: на ім'я клієнта, місто одержувача, номер накладної, номер телефону клієнта та за джерелом вказаного в картці замовлення.
Кожне замовлення може призначити відповідний статус. Замовлення можна фільтрувати за статусом та за часом їх створення. Передбачено швидкий перегляд вмісту замовлення, не заходячи в картку. Таблиця замовлень дозволяє відразу отримати інформацію про середній чеку замовлення за певний проміжок часу.

Система замовлень дуже інтегрована з сервісами Нової пошти та SMS сервісами, що дозволяє оперативно надіслати SMS повідомлення клієнту та згенерувати номер накладної нової пошти прямо всередині картки замовлення.

Промокоди

Можна створити промокод за такими умовами: за терміном дії, призначити відсоток або знижку, мінімальну кількість разів використання, призначити мінімальну суму замовлення, при якому промокод буде активним. Промокоди потрібні для того, щоб споживач міг оперативно застосувати знижку.

Параметри товару

У кожного товару можна внести відповідні характеристики та визначити за яким фільтром його можна знайти у самому інтернет-магазині.

Конструктор

Візуальне управління зовнішнього вигляду інтернет-магазином, Можна налаштувати зміст будь-якої текстової сторінки, визначити зовнішній вигляд каталогу, визначити візуальний висновок картки товару, перетворити будь-яку сторінку або розділ інтернет-магазину на лендинг.
Унікальний конструктор Monster Webby дозволяє швидко та інтуїтивно редагувати будь-яку сторінку інтернет-магазину без знань програмування.

Меню сайту

Повне управління змісту меню, як у хедері так і у футері

Основні налаштування інтернет-магазину

Умови мінімального замовлення, управління валютами, управління доставкою та способами оплати, привілеї доступу користувачів, підключення домену, створення СЕО шаблонів, сповіщення у Telegram боті.

Стилістика інтернет-магазина

Повне керування кольорами всіх елементів інтернет магазину. Управління шрифтами основних модулів, призначення основної мови сайту.